STRONY INTERNETOWE

Tworzymy skuteczne Strony Internetowe – Na Lata.

Tworząc strony www kierujemy się wyuczonymi technikami oraz zasadami, które w połączeniu z naszą wyobraźnią i pasją pozwalają nam budować skuteczne strony internetowe na lata. U nas nie zamówisz strony opartej na gotowym motywie, do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i przygotowujemy cały layout od początku. Dzięki temu każda wykonana przez nas strona internetowa jest unikalna i w pełni funkcjonalna. Możemy ją dowolnie rozbudować poprzez dodanie chociażby sklepu lub bloga. Należy pamiętać, że dobrze zrobiona strona internetowa jest wyznacznikiem pierwszych pozytywnych odczuć klienta związanych z Twoją firmą w Internecie. Dlaczego pierwszych? Ponieważ wystarczy kilka pierwszych sekund, aby odbiorca Twojej strony www stwierdził czy chce ją dalej przeglądać – czy opuścić. Raz utracony odbiorca z reguły już nie wróci na naszą stronę, a skoro jeden czytelnik wyszedł to możemy być pewni, że zrobiło to zdecydowanie więcej osób.

Czym przejawia się ta skuteczność?

Dlaczego czytelnik powraca do wyszukiwarki i zaczyna omijać naszą stronę? Jest wiele przyczyn. Przykładowo – wiele osób jest w stanie poświęcić trochę czasu i kierując się poradnikami samemu zbudować stronę z gotowych szablonów. Później taka strona jest wizytówką firmy lub sklepem internetowych i okazuje się, że klienci albo nie trafią na taką stronę wcale, albo szybko ją opuszczają. Dlaczego? Otóż aby zatrzymać klienta – na etapie produkcji należy być jak klient, oceniać jak klient i przeglądać stronę jako klient. Tylko wtedy – dodatkowo posiadając swoje zaplecze, wiedzę oraz doświadczenie – jesteśmy w stanie zrobić produkt pod potencjalnych klientów a nie dla nas samych – jak dzieje się to w wyżej omawianym przypadku. To właśnie to w połączeniu z wieloma innymi zabiegami pozwala nam tworzyć skuteczne strony internetowe na lata.

Zobacz, co dostajesz decydując się na współpracę

Nie wiesz jak zacząć tworzenie strony internetowej?

Z Twojego punktu widzenia – to banalnie proste.

Istnieje 5 kroków po Twojej stronie, które zapewnią Tobie skuteczną stronę internetową.
Resztą zajmiemy się my!

Poznaj proces powstawania Strony Internetowej

Może się wydawać, że proces powstawania strony internetowej jest skomplikowany i trwa bardzo długo. Spora część osób z tego powodu nie decyduje się na podjęcie decyzji o własnej stronie internetowej i tym samym traci codziennie potencjalnych klientów. Prawda jest taka, że cały proces można opisać w 10 krokach – a z tego tylko 5 kroków należy do Ciebie. 

Klient
1
Klient

Formularz kontaktowy

Klient wypełnia formularz zgłoszeniowy a następnie nam go przesyła - na jego podstawie będziemy w stanie wycenić wstępnie projekt oraz przygotować ofertę.

My
2
My

Przygotowanie oferty

Odbieramy przesłany formularz i po dokładnym zapoznaniu się odsyłamy przygotowaną ofertę.

Klient
3
Klient

Podpisanie umowy, zaliczka

Gdy klient zechce podjąć z nami współpracę - przesyłamy do podpisania umowę oraz oczekujemy na wpłatę zaliczki. W tym samym momencie prosimy o dostarczenie nam potrzebnych informacji/plików (np. logo firmy, dane kontaktowe itd.).

My
4
My

Przygotowanie projektu

Po otrzymaniu zaliczki niezwłocznie przystępujemy do stworzenia projektu szablonu. Gdy wstępna propozycja będzie gotowa, przesyłamy link do wglądu i oczekujemy na uwagi zwrotne.

Klient
5
Klient

Spisanie poprawek

Klient spisuje wszelkie poprawki jakie mają być wprowadzone w projekcie. Prosimy o szczególną uwagę w tym kroku.

My
6
My

Wprowadzenie poprawek

Dostosujemy layout strony pod przesłane nam wytyczne. Następnie przekazujemy klientowi do ponownego sprawdzenia.

Klient
7
Klient

Weryfikacja, poprawki kosmetyczne

Na tym etapie klient weryfikuje szczegółowo stronę oraz przekazuje nam ostatnie poprawki kosmetyczne do wprowadzenia - (np. finalna zmiana koloru czcionek, zmiana zdjęcia itp.). 

MY
8
MY

Przygotowanie witryny do oddania

Wprowadzamy ostatnie poprawki kosmetyczne, dodajemy ostatnie treści, zajmujemy się opisem SEO oraz optymalizujemy całą stronę internetową wraz ze zdjęciami. Jednym zdaniem - dopinamy całość na ostatni guzik. Na potwierdzenie sprawności- strona przechodzi szczegółową kontrolę techniczną - a gdy wszystko się zgadza, przesyłamy prośbę o dokonanie drugiej wpłaty.

Klient
9
Klient

Dokonanie płatności

Jest to już ostatni etap dla klienta - dokonanie płatności za drugą ratę oraz przekazanie nam danych dostępowych do hostingu na którym mamy zainstalować stronę. 

My
10
My

Instalacja strony internetowej

Po otrzymaniu wpłaty przystępujemy do instalacji strony na wskazanym przez klienta hostingu/serwerze oraz weryfikujemy poprawność działania witryny.

Wypełnij krótki formularz i zaczekaj na wycenę

Wybierz, z jakich funkcji ma składać się Twoja przyszła strona.

Co zyskujesz u nas?

Stworzymy od zera projekt strony, następnie na jego podstawie zbudujemy w pełni funkcjonalną witrynę internetową.

Zadbamy o nowoczesny wygląd i wysoką funkcjonalność Twojej strony internetowej. Przystosujemy ją pod SEO oraz napiszemy teksty marketingowe.

Oferujemy pełne wsparcie przy wyborze hostingu odpowiedniego do potrzeb klienta.

Nasze strony internetowe zbudowane są z wykorzystaniem CMS WordPress – co umożliwia w przyszłości swobodne rozbudowanie strony www.