UTRZYMANIE STRON WWW

Potrafimy skutecznie zadbać o stronę www

Wiele osób decydując się na swoją stronę internetową nie bierze pod uwagę dalszych jej losów. Częstym zjawiskiem są sytuację, gdzie klient nie decyduje się na nawiązanie współpracy przy dbaniu o sprawność jego strony a po jakimś czasie kontaktuje się z poważnym problemem – z reguły uniemożliwiającym odwiedzenie strony www. Powodów z reguły jest wiele. Źle przeprowadzone aktualizacje (nie, nie wystarczy kliknąć ‚aktualizuj’ i mieć nadzieje, że wszystko pójdzie dobrze… chodź wielu tak uważa), ingerencja w komponenty strony czy też przypadkowe skasowanie poszczególnych plików na serwerze. Efekt zawsze jest ten sam – na myśl przychodzimy MY z naszą OFERTĄ!

Na czym polega ta skuteczność?

Prawdziwym sukcesem dla nas a udaną inwestycją dla klienta jest sytuacja, w której klient dzięki nam – zapomina o swojej stronie internetowej. Dzieje się tak w sytuacji, kiedy sukcesywnie dbamy o sprawność techniczną strony www, przeprowadzamy niezbędne aktualizację oraz tworzymy i przechowujemy kopie zapasowe niezbędne do przywrócenia utraconej strony internetowej. Kierując się naszymi wewnętrznymi zasadami oraz wieloletnim doświadczeniem, jesteśmy w stanie skutecznie zająć się niemal każdą stroną internetową.

Zobacz, co dostajesz decydując się na współpracę

Brak czasu na pielęgnację własnej strony?

Nie masz dużo wolnego czasu a zależy Ci na pełnej sprawności Twojej strony www?

Nie czekaj aż wyskoczy błąd, skontaktuj się z nami abyśmy mogli skutecznie i na bieżąco dbać o stan techniczny Twojej strony internetowej.

Wypełnij krótki formularz i zaczekaj na kontakt

Opisz nam swoją stronę internetową i powiedź czego oczekujesz.

Co zyskujesz u nas?

Każdego miesiąca tworzymy pełną kopię zapasową strony internetowej.

Uchroń się od sytuacji, w której stracisz dane ze swojego serwera a wraz z nimi kopie zapasowe. Przechowamy dla Ciebie pliki backup na bezpiecznym dysku zewnętrznym. 

Dobrze zrobiona strona internetowa powinna działać bez aktualizacji – jednak bez nich nie zabezpieczymy skutecznie naszej strony. Nie daj się zaskoczyć.